Mówią o nas

Prezentowane opinie o Dworze Kamionacz pochodzą  z facebooka, zapraszamy do podzielenia się swoją opinią z nami

prześlij nam swoją opinie

14 maja wraz z mężem byliśmy na przyjęciu weselnym u Państwa Kierujemy do Was serdeczne podziękowania dla całej załogi. Za profesjonalizm, uśmiech i przyjemną atmosferę. Jedzenie FANTASTYCZNE!!!!  życzę wielu zadowolonych klientów i niekończących się inspiracji i pozytywnych sytuacji, które dadzą Państwu świadomość tego , że Wasza praca jest naprawdę doceniana!!!! pozdrawiam Weronika

Weronika Dankowska

16 maja 2016

Profesjonalizm:,cudowni właściciele,organizacja,wspaniała obsługa,jedzonko świeże i bardzo smaczne.polecam,polecam polecam.

Grażyna Szczepanik 

24 kwietnia 2016

Najlepsze miejsce na zorganizowanie wesela! Wspaniala obsluga, jeszcze raz bardzo dziekujemy to byla niezapomniana impreza! Wszystko dopiete na ostatni guzik , przepyszne jedzenie , wszyscy goscie zadowoleni! Polecam!

Kamila Kwiatkowska 

7 kwietnia 2016

Bardzo klimatyczne miejsce pełne profesjonalnej obsługi.Jedzenie tam sprawia że wszystkie kubki smakowe jakie się posiada(a nawet te ktorych się nie posiada)szaleją:) Polecam wszystkim z całego serca,duszy i sił swoich.Hotel czysty i pachnący.Jestem pod wrażeniem,choć na początku troszkę za chłodno jak dla zmarzlucha…Impreza na sali sprawia ze aż sie nie chce wracać:)

Emilia Gordel

2 luty 2016

Miałem przyjemnosć kilka razy gościć w Dworze Kamionacz, a to grając w zespole, a to po prostu w gościach. Znakomity lokal, pod względem jedzenia, organizacji, zaplecza czy nawet ważnej dla muzyki i każdej imprezy akustyki! Bardzo polecam!

Artur Hajdukiewicz

2 styczeń 2016

Dokonała organizacja, wspaniała obsługa, pyszne jedzenie !!! nie ma na Ziemi lepszego miejsca na udane wesele! Kasia i Łukasz, (DZIĘKUJEMY!!!)

Kaśka Paszkowska 

16 listopad 2015

Najlepiej na swiecie! Super miejsce, pyszne jedzenie no i sympatycza w pelni profesjonalna obsługa. Nie mogliśmy trafic lepiej. DZIEKUJEMY!!!!!! M.D.Piątkowscy

Gosia Piątkowska 

19 październik 2015

Jako świeżo upieczona mężatka mająca w tym miejscu Wesele pragnę POLECIĆ wszystkim przyszłym parą młodym szukającym miejsca na przyjęcie dla swoich gosci to miejsce. Obsługa Dworu to osoby, które są o krok przed wymaganiami gości. Wspaniałe jedzenie które zachwyca podniebienia nawet najbardziej wymagajacych weselników! Grill w dniu poprawin cieszył się ogromnym powodzeniem w szczególności PLACKI Ziemniaczane które rozpływały sie w ustach.. Zachwytu gości nie bylo końca! Ocena 100/100 Pozdrawiamy Wspanialych właścicieli i dziekujemy!!!!!!.

Paulina Szymańska

29 lipiec 2015 

Aktualności

Powitaj z nami Nowy 2024 Rok !!

Zapraszamy serdecznie na imprezę sylwestrową !

Nowa sala plenerowa

Sala Plenerowa Dworu Kamionacz to zupełnie nowa przestrzeń, wyjątkowa, bo zupełnie inna niż wszystkie otaczające nas sale. Położona na tle zielonej, parkowej scenerii sprawi, że każde przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju i na długo pozostanie w pamięci gości. Kolorystyka Sali Plenerowej to dominacja bieli i beżu, która daje możliwość organizacji przyjęcia w dowolnym stylu, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Przestrzeń i układ pozwalają na organizację przyjęć do 220 osób przy stołach okrągłych lub prostokątnych oraz swobodne ustawienie bufetów tematycznych z zimnymi przekąskami.  Wymarzone wesele w plenerze jest możliwe, właśnie w Dworze Kamionacz! 

Pielęgnacja drzewostanu …

w zabytkowym parku w Kamionaczu DWÓR KAMIONACZ USŁUGI GASTRONOMICZNE,HOTELARSKIE, KATERING Katarzyna Jamroziak i Wacław Jamroziak S.C otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: „Pielęgnacja drzewostanu w zabytkowym parku w Kamionaczu, gmina Warta” 
z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi (www.zainwestujwekologie.pl). Zakres wykonywanych prac: prace pielęgnacyjno – zabezpieczające drzew.
(tj. cięcia pielęgnacyjne polegające na usunięciu gałęzi suchych, nadłamanych ocierających się o inne oraz rozluźnienie wnętrza koron, montaż wzmocnień mechanicznych drzew, pielęgnacja krzewów polegająca na usunięciu gałęzi suchych nadłamanych krzyżujących się, wykonanie cięć formujących) istniejącej zieleni na terenie zabytkowego parku w miejscowości Kamionacz, gmina Warta.Wartość ogólna zadania to 240 261,12 zł brutto, (222 464,00 zł netto) natomiast wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w formie dotacji wynosi 216 710,00 zł.