Zapraszamy

Kontakt
T: 43 827-41-68
K: 603-866-222
K: 501-700-550
M: biuro@dwor-kamionacz.pl

Dwór Kamionacz
Kamionacz 11
98-290 Warta

Najbiższe miasto:
Sieradz 12 km
Zduńska Wola 26 km
Łódź 64 km

Aktualności

Powitaj z nami Nowy 2024 Rok !!

Zapraszamy serdecznie na imprezę sylwestrową !

Nowa sala plenerowa

Sala Plenerowa Dworu Kamionacz to zupełnie nowa przestrzeń, wyjątkowa, bo zupełnie inna niż wszystkie otaczające nas sale. Położona na tle zielonej, parkowej scenerii sprawi, że każde przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju i na długo pozostanie w pamięci gości. Kolorystyka Sali Plenerowej to dominacja bieli i beżu, która daje możliwość organizacji przyjęcia w dowolnym stylu, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Przestrzeń i układ pozwalają na organizację przyjęć do 220 osób przy stołach okrągłych lub prostokątnych oraz swobodne ustawienie bufetów tematycznych z zimnymi przekąskami.  Wymarzone wesele w plenerze jest możliwe, właśnie w Dworze Kamionacz! 

Pielęgnacja drzewostanu …

w zabytkowym parku w Kamionaczu DWÓR KAMIONACZ USŁUGI GASTRONOMICZNE,HOTELARSKIE, KATERING Katarzyna Jamroziak i Wacław Jamroziak S.C otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: „Pielęgnacja drzewostanu w zabytkowym parku w Kamionaczu, gmina Warta” 
z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi (www.zainwestujwekologie.pl). Zakres wykonywanych prac: prace pielęgnacyjno – zabezpieczające drzew.
(tj. cięcia pielęgnacyjne polegające na usunięciu gałęzi suchych, nadłamanych ocierających się o inne oraz rozluźnienie wnętrza koron, montaż wzmocnień mechanicznych drzew, pielęgnacja krzewów polegająca na usunięciu gałęzi suchych nadłamanych krzyżujących się, wykonanie cięć formujących) istniejącej zieleni na terenie zabytkowego parku w miejscowości Kamionacz, gmina Warta.Wartość ogólna zadania to 240 261,12 zł brutto, (222 464,00 zł netto) natomiast wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w formie dotacji wynosi 216 710,00 zł.